Тепла підлога

Система теплої підлоги є досить економічною, вона економить 15-40% ваших витрат на тепло. Відсутність радіаторів розширить корисну площу вашої квартири. Системи теплої підлоги можуть бути водяні та електричні. Після встановлення теплої підлоги слід відвідати інтернет магазин електроніки та придбати собі деяку електроніку.

Електрична тепла підлога легко встановлюється і проста в експлуатації. У його основі лежить кабель. Термін служби підлоги залежить від якості дротів. Проходячи через кабель, напруга 220В переходить у тепло і прогріває бетонну стяжку, товщина якої 3-8мм. Центральна жила кабелю може бути з ніхрому, латуні або оцинкованої сталі, і має кілька шарів ізоляції. Температура жила близько 80 градусів, а ось ізоляція витримує температуру до 100 градусів. Заземленням та захистом служить екран, який зроблений із сталевого або мідного дроту. Екран призначений зменшення електромагнітного поля. Для того, щоб підтримати температуру, ставиться термостат і датчик температури. Датчик температури заливається в бетонну стяжку.

Можна зробити і автоматичне регулювання температури, але це вимагатиме великих витрат. Водяна тепла підлога використовує теплоносій, що нагрівається, як джерело енергії. Найчастіше це вода, яка при нагріванні в трубах віддає своє тепло. При цій технології використовується примусова циркуляція в контурі та потребує встановлення насоса. Таку систему краще використовувати у будинках, на спортивних майданчиках, стадіонах. Для квартир краще використовувати електричну теплу підлогу.